Wow, I really do hate school (aneb Léto je tady)

9. června 2014 v 17:34 | Liz |  Thoughts and stuff
Lesbe honest.. český školní systém je na dvě věci. No vlastně jenom na jednu. Teď tady sedím a polemizuju o tom, proč nám tu shit ton písemek nedali už v březnu. Ne. Oni to musí dohánět teď. Známky se nám uzavírají až příští středu. Srsly. Učitelka na češtinu nám na úterý nahumusí písemku na něco, co jsme pořádně nebrali.Ne, sorry, ale kdo by chtěl devátýho června přemýšlet nad kvadratickou funkcí a hyperbolách? No, já ne. Už od tří hodin si říkám ''Teď si otevřu tu matiku a kouknu se na to.''. Je půl šestý. Nic. Well done.

Tenhle školní rok to hodně flákám. Ale, surprisingly, známky ujdou. Trojku mam jenom z matiky, ale to se dalo čekat, že jo.

A kde se vzalo takový šílený vedro? Mně stačí, když je pětadvacet stupňů, ale třicet čtyři nebo kolik, to je na zabití. Co dělaj v tej Austrálii, když tam maj padesát? Venku je hnusně, ve škole ještě hůř, v tramvaji nejhůř. Doufám, že sluníčko onemocní. Ehehe.

Překonvertovala jsem kamarádku na fanouška Marvela (X-Menů). Předtím už to znala, a měla ráda, a teď je šílená do Batmana, ale jak jsem s ní byla v kině na DOFP, něco v ní asi ruplo, protože včera mi psala, že se dívala na First Class, a na konci prý uronila slzičku. Kdo ne, že jo? Takže při němčině hledáme fotky Jamese McAvoye místo minulýho času slovesa gehen. Jo, to mi připomíná.. o víkendu jsem zase (po roce) viděla Welcome To The Punch. Jamesovi to tam moc sluší, hlavně s neprůstřelnou vestou a zbraní v ruce :3. Here, have some GIFs (jo, budu vám ty gify nutit):(Taky je tam Mark Strong).

Srsly, já se pořád zlepšuju v prokrastinaci. Místo učení si čtu hodně dlouhý angsty Cherik fanfiction, nebo se koukám na YouTube. já se jako chci učit, ale prostě to nějak nejde, no.

Das ist alles, myslím, fakt bych se měla učit matiku. Byeee. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama